IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası
IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası
IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası
IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası
IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası
IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası

IKEA Hjalte Maşa - Mutfak Maşası (BRBN-HJALTE-MASA-2)

Marka : İkea
Fiyat : ₺255,86(KDV Dahil)

Ebatlar

Uzunluk: 35 cm

Yararlı Bilgiler

Yanmaz tava ve tencerelerde güvenle kullanabilirsiniz.

Kulbun malzemesi ve tasarımı kavramayı kolaylaştırır.

Salata servisi için kullanılabilir.

Bilmekte Fayda Var

İlk kullanımdan önce ürünü yıkayın.

Uzun Vadeli Faydalar

Çoğu spatulamız, çırpıcımız ve kepçemiz maksimum 220°C (428 °F) dereceye dayanıklıdır. Bu normal pişirme ısısının çok üzerindedir. Yani plastik mutfak gereçlerinizi kızartma tavasına düşünmeden bırakabilirsiniz. Eğer yapışmaz kaplamadan kızartma tavanız varsa, plastik veya tahta ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Daha yumuşak bir materyalden yapılmışlardır ve tavanın iç kısmına nazik davranırlar.

İşte  365+ serisi, iyi bir günlük kullanım ürünü olan herşeyi temsil ediyor. Modası geçmeyecek klasik renkler ve tasarımlar. Günlük kullanım şartlarına ayak uydurabilecek dayanıklı materyaller. Yemek pişirmeyi ve servis yapmayı eğlenceli ve kolay kılan bir sürü küçük detay, yılın her günü. Umarız siz de böyle düşünüyorsunuz.

 365+ serisindeki araç-gereçler hem güzel görünümlüdür hem de kolayca kavranır. Kulplar, ürünlerin kişisel fonksiyonlarına göre ayarlanmıştır. Her türlü tava ile kullanabilirsiniz çünkü ısıya dayanıklı plastik ve paslanmaz çelik karışımından yapılmışlardır.

 365+ HJÄLTE serisi, yemek yapmayı eğlenceli ve kolay bir hale getiren, dayanıklı mutfak gereçlerinden oluşur. Serideki mutfak gereçlerinin uç kısımları tencere yüzeyine uyumlu ısıya dayanıklı plastikten, kulplar ise kolay kavrama ve ısıya karşı koruma sağlayan silikon kauçuktan yapılmıştır. Kulp üzerindeki küçük bir çıkıntı, mutfak gereçlerinin tencere içine düşmesini engeller. Mutfak gereçlerinizi üzerlerinde bulunan deliklerden asmak isterseniz hepsini elinizin altında bulabilirsiniz üstelik 365 gün boyunca.

İş yemek tarifi vermeye geldiğinde, malzeme gizlemeyi size bırakıyoruz. Biz gizlilik sevmeyiz. Tüm pişirme gereçlerimiz ve yemek takımlarımız en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına sahiptir. Yani hiçbiri sürpriz malzemeler veya BPA (bisfenol A) gibi zararlı maddeler içermez. Pişirme gereçlerimiz ve yemek takımlarınızda BPA olmadığını bilerek, yediklerinizin keyfini çıkarın. Afiyet olsun!

Bulaşık makinesine girebilir.

Maksimum 220°C sıcaklığa kadar dayanabilir.

Malzeme

Paslanmaz çelik, Poliamid plastik

Çevreye Duyarlılık

BPA (Bisfenol A) içermez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR