FİXPLANT DOLGUNLAŞTIRICI KAŞ FİBERİ -KOYU KAHVE -DARK BROWN- KARGO BEDAVA (FXP-KAS-KK)

Marka : FIXPLANT
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

 

FİXPLANT KAŞ DOLGUNLAŞTIRICI FİBER

FIXPLANT BROW BUILDING FIBER  

KOYU KAHVE

YETKİLİ BAYİDEN

 FATURALI VE ORJİNAL ÜRÜN

FIXPLANT KAŞ DOLGUNLAŞTIRICI NEDİR VE NASIL UYGULANIR

Doğal rayon ipek lifleri en ince kaşları bile anında kalın, dolgun ve doğalgörünümlü yapar. Kaş Dolgunlaştırma Fiberi, kaş boyalarından ve kaş kalemlerinden daha doğal görünüm verir.

Bu 3 parçalık kit, kaşları şekillendirmek için Kaş Dolgunlaştırma Fiberleri, Sabitleyici Krem ve bu fiberlerin uygulanması için özel çift uçlu Aplikatörden oluşmaktadır. Fixplant Kaş Dolgunlaştırıcı doğal keratin liflerinin içeriğinde yer alan 3 temel parça, çığır açan bu ürünü benzersiz kılar. 

Kaş tozundan önce sabitleyici ve şekil verici krem kaşlarınıza sürerek zemini düzenler ve şekillendirir, Kaş Dolgunlaştırma Fiberleri kaşlara son görünümü sağlamak için bu krem zeminin üstüne sürülür, kreme yapışan kaş tozu boşlukları doldurur ve kaşlara doğal bir görünüm kazandırır. Uygulama çok basit olduğundan her hangi bir tecrübe veya kabiliyet gerektirmez.

 Fixplant Brow Building. 

Etkisine inanamayacaksınız!.

BEKLEMEK YOK!!

 STOKTAN AYNI GÜN

 

GÖNDERİ

ÜSTELİK

!!!! KARGO BEDAVA !!!!

NOT:  Aynı gün gönderi için siparilerin hafta içi 17:00 a kadar, cumartesi günleri 12:00'a kadar verilmesi gereklidir. Bu saatleri aşan siparişler ertesi gün kargoya verilecektir.